Виледа домакински ръкавици за чувствителна кожа Vileda Sensitive , 1 чифт


4,99лв.

Виледа Sensitive -домакински ръкавици за чувствителна кожа , за максимална чувствителност и контрол , нежни на допир и щадящи кожата .

SKU: 4003790024078 Category: Tags: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Виледа домакински ръкавици за чувствителна кожа Vileda Sensitive , 1 чифт”

There are no reviews yet.