PERSIL NON BIO  е течен перилен препарат подходящ за бели и цветни текстили.PERSIL NON BIO е нежен и деликатен към кожата и идеален за пране на бебешки,детски дрешки,а също така и за пране на дрехи на хора с чувствителна кожа.PERSIL NON BIO предпазва цветовете и тъканите и им оставя дълготраен аромат.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “PERSIL NON BIO , 2Л , 57 ПРАНЕТА , бебе”

There are no reviews yet.